Shtepi prej 240m2 ne Gjilan

Shitet nga: Rabit 25 Mar 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: Lot Vaka
Sipërfaqe: 240 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me 3.5 Ari oborr.
Shtepia gjendet ne rruge te Ferizajit afer ish pompes "Kosova Petrol", shtëpia me 240 m2 të banuara ka këtë rënditje: Kati i parë posedon: sallon , kuzhinë , një depo (shpajz ose kuzhine ndihmese), një dhomë gjumi dhe një banjo. Kati i dytë posedon : tri dhoma gjumi , një banjo dhe një depo (shpajz). Dyshemeja e tëra llaminat dhe pllaka të kualitetit të lartë. Shtëpia është e ndërtuar në vitin 2010 dhe posedon infrastrukturë të plotë si kanalizim, rrjet telefonik, internet etj.
Nr. kontaktues +377 44 244 276, E-mail: rabitademi@live.com, Adresa: Lot Vaka nr.13, Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim