Shtepi prej 270m2 ne Gjilan

Shitet nga: fadil 20 Nën 00:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: > 10
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtepia tri katshe me 4 ari oborr shtepia gjendet rruges per livoq te eper rruga miqsokoli
shtepia esht komplet e rregullume mrena jasht komplet shitet urgjent qmimi shum i volitshem
shtepi ka asfaltin kanalizim ujsjellsin plus bunar internet rrym

Kati par ka tri dhoma kuzhin banjo koridor
Kati dyt ka tri dhoma banjo koridor
kati tret ka tri dhoma
siashtu shpi ka edhe Podrum

Shtepia ka afer shkollen 500 metra si dhe ambulancen poashtu 500 Metra

Ka Mundesi ndrrimi Me ??????????
Nr Tel 0041 793699958
viber 0041 793699958
email fadili222@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim