Shtepi prej 350m2 ne Gjilan

Shitet nga: ganiu 27 Shk 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
shpia ka siperfaqe prej 540 m2 ne dy humje ka 3ari egjys oborr qmimi ivolitshum 65mi ero te interesuarit laijmronu ne tel 044766877 ganiu shpia ika dyerrt dritaret endume dhe punimi ivrashd i krym
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim