Shtepi prej 412m2 ne Gjilan

Shitet nga: Femi Kryeziu 23 Tet 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

128 000 EUR

Komuna: Gjilan
Shiten dy shtepi me siperfaqe 412 m2, shtepit jane afer viva market (ne parking te viva fresh).
Dokumentacioni ne rregull, dhe cmimi i arsyeshem.
Cmimi 128.000 euro por i diskutueshem.
Femi Kryeziu 044 518 252
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim