Shtepi prej 520m2 ne Gjilan

Shitet nga: abdurahmon 22 Shk 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
SHITET SHTEPIJA ME 14 ARI OBOR I POSEDON 520METRA KATROR KATI I PAR KA SADHON NJE DHOM TE FJETJES KUZHIN BANJO EDHE NJE SHPAJZ DHE GARAZHT KATI I DYT IKA 6 DHOMA EDHE NJE TARAS SHTEPIJA PER KA MODELI SHIFET EDHE NE FOTO.
TEL 045516570
TEL 99491755948013 VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim