Shtepi prej 600m2 ne Gjilan

Shitet nga: sadik 28 Qer 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 600 m2
Numri i kateve: 4 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Gjilan
shtepia gjendet afer furres perparimi rruga lidhja e prizerenit nr 4 shtepia eshte 4 katshe ka 6 dhoma ka dy sallona te nejes ka balkon 50metra katror ka 2 garazhda dhe eshte edhe shtepia e vjeter gjithsej ka 10 ari truall kanalizim ka ujsjells ka internet ka dhe dy bunara ruga eshte e shtruar osfat si dhe pjesa ku parkiohen vetuarat qmimi. sipas marveshjes tel: 044396473 044791362
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim