Shtepi te shkollat e mesme Gjilan

Shitet nga: femi 02 Nën 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 000 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet shtepia afer shkollave te mesme (afer forumit) ne Gjilan.
Shtepia ka siperfaqe prej 3.85 ari (385 m2) dhe eshte e gatshme per banim.
Ka nje sallon dhe 4 dhoma gjumi, 2 podrume, ballkon, dy banjo etj
Cmimi 130.000 por i diskutushem.
Femi Kryeziu 044 518 252
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim