Shtepi

Shitet nga: Pronari 20 Pri 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet Shtepia ne Gjilan te Tregu i Gjelbert
Shtepia i ka 6Ari e 10metra me oborr...
Qmimi sipas marrveshjes bejme dhe ndrrim
Per dokumenta gjithqka ne rregull me garancion
Nr Tel: 049878588 045403368
SHTEPIA SHITET URGJENT ???
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim