Shtepia 2 katshe me siperfaqe 150m2, 4 ari oborr

Shitet nga: Flamuri 19 Shk 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

28 000 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet shtepia e re. moderne me siperfaqe 150m2 dhe 4 ari oborr gjendet ne njer vend shum te qet per banim
RENDITJA:
Kati 1~ 1 shpajz ,1 banjo 1 dhom te fjetjes 1 sallon 9m2
Kati 2~ 1 banjo , 3 dhoma gjumit 1 teras
Shtepia gjendet ne rrugen per fshatin shtanishor saktesish 300 metra prej rruges qarkore
800 metra larg qytetit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim