Shtepia Ne Shitje

Shitet nga: Ismajl Ahmeti 09 Krr 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
ihitet Shtepia (te parku i eperm i femijeve)
me saksisht te rrithi
Shtepia dy kateshe me 2.5 ari oborr

Kati i par Kuzhin. Sallon,Banjo,Koridor
Kati i dyt 3 Dhoma Gjumi Koridor dhe Banjo

Shtepia gjithashtu posedon podrumin dhe garazh per 2 vetura
Posedon infrastruktur t plot për jetes ujësjells 24orë pa nderpre bunar tv kabllor t gjitha kushtet për jetes
Pres Bleres Serioz me qmim të volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim