Shtepia SHITET .NE GJILAN.

Shitet nga: sheremet 30 Gsh 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR   89 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Adresa: GAVRANE
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Gjilan
SHESE SHTEPINE .14.metra me,11, M, shtepia gjindeme preje lagjeja te fundite te gavranit.150metra, pase ishe restorante, leondrimi.shpine e kome ndertue vete père veti ne vitine 2011, E kome perfundune ne vitine 2015.kae te gjithe infrastructure te kopletune lagje e re e shume e qete shtepia kae 5 Dhoma gjum +i nji Sallone 8mm.me, 4,40., kuzhina e ndare 4mm.me ..3.mm.1, banja, 4metra, me 2.m koridor 5m me trimetra e 80.dhoma gjumit 4m, me 3metra ..kati dyte 4 Dhoma gjumi 4 me 4, banjo 3me 3m. Koridor 3me 4, metra , nji tjetere koridore me dale ne tarase 7 metra me 4 ,70.ballkani 3metra me tri para shpise. Nji garazhede 6metra e 50, me 4 70, E mbyllure me dere standarete tjetri pa dere 6metra me 5.shpija ashet me nzemeje te Gjitha I ka te regullune vetume radiatorte dhe steufene nuke e ka te vendose, aborre 3Ari e 60metra I rregullune, qemimi vetume père 89000ero shume pake I diskutushum..jeni ne kontakte direkte me Pronarinei ne kete numere me vibere 0041762279360, ose pa vibere 0041223485485 ju mire presime e ju falenderite père.mirekuptim..Osé ne kete numere pa vibere . 044.659.929


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim