Shtepia afer restaurant Bujanes , Gjilan.

Shitet nga: Ramadan Ismajli 20 Pri 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shtepia gjendet tek Restaurant "Bujana".Ka infrastrukture,rruge ne te trija anet,dhe plan urbanistik me leje ndertimi.

Shtepia posedon - KATI I: Sallon&Kuzhine,koridor,banjo.
- KATI II: 3 dhoma te fjetjes ,dhe 1 banjo.

Ne teresi jane: 3 ari oborr.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim