Shtepia gjendet Te Oaza Rug qarkore

Shitet nga: Jetoni 27 Nën 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan


Shtepia posedon gjitha e kompletuar dhe e

mirmbajtun mir posedon 5 ari obor Qmimi shum i

volitshem per bleres serioz !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim