Shtepia me qmim te volitshem

Shitet nga: shaip 30 Dhj 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: Tregu i veturave
Sipërfaqe: 220 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Shes Shtepin ke tregu i Veturave ne Gjilan me qmim shume te volitshem.
Shtepia ka infrastruktur komplete, poashtu dokumentacion komplet dhe bartja mund te behet menjeher.
Per informacione te hollesishme ne Tel. 044297690
Me Respekt
SH.Murati
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim