Shtepia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 19 Shk 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 000 EUR

Komuna: Gjilan
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet shtepia luksoze me standarde evropiane me 1 Ari dhe 280 m2 te banuara.

Shtepia eshte tri kate me dy hyrje,me mundesi shfrytezimi per dy familje.

Kati i pare posedon:tri dhoma ,kuzhine dhe nje ballkon.

Dyshemeja e katit te pare eshte patos slloven.

Shkallet per ne kate te dyte posedojne pllaka te kualitetit te larte.

Kati i dyte posedon: sallon se bashku me kuzhine,nje banjo dhe nje tualet ,ballkon.

Dyshemeja eshte parket .

Kati i tret posedon:tri dhoma gjumi ,nje banjo dhe nje ballkon.

Dyshemeja e katit te tret eshte i teri parket.

Shtepia eshte komplet e mobiluar, ka te instaluar edhe sistemin per nxemjet qendrore .

Shtepia posedon Infrastrukture te rregullt,izolim me kualitativ te tregut tone, furnizim te ujit ne ujesjelles.

Çmimi shtepis eshte 170.000€.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tel : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi (afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com

Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim