Shtepia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 07 Nën 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Komuna: Gjilan
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE


Shitet shtepia me 3 Ari oborr, me mbi 100m2 te banuara.

Shtepi dy kate e cila posedon kete renditje:Sallon se bashku me kuzhine ,dy dhoma gjumi,dy banjo,nje shpajz,
nje garazh.

Shtepia me Infrastrukture te plote.

Furnizim i ujit i dyaneshem: ujesjelles dhe bunar.

Dyshemeja e tera parket.

Oborr te rregulluar me teracer.

Çmimi shtepis eshte 100.000 i diskutuar.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi (afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com

Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim