Shtepia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 07 Nën 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

87 000 EUR

Komuna: Gjilan
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet shtepia me 2 Ari e 85m2,

Shtepia posedon:nje sallon se bashku me kuzhinen, kater dhoma gjumi, dy banjo ,

Shtepi me dyer e dritare te plastikes dhe me dysheme nga laminate I cilesis se mire,si dhe me tere infrastrukturen e rregullt.

Çmimi i shtepis eshte 87.000 euro
.
Shtepia gjendet afer Pishines Hawaji.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com

Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim