Shtepia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 09 Shk 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet shtepia me 4 ari oborr.

Shtepi me 350m2 me dy hyrje te veqanta.

Shtepia posedon dy sallone me kuzhine dhe gjashte dhoma gjumi , kater banjo.

Shtepia posedon infrastrukture te plote,

Nxemje qendrore dhe kondicioner.

Furnizim te ujit te dyaneshem: ujesjelles dhe bunar.

Kopsht te rregulluar dhe nje pishine,

Garazh dhe vend te mjaftueshem per dy vetura tjera.

Gjendet ne nje lagje te qete dhe te pershtatshem per banim familjare (Gavran I).

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com

Facebook:AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim