Shtepia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 07 Nën 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Komuna: Gjilan
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet shtëpia 2 katëshe me 192 m² të banueshme.

Kati i parë posedon : sallon së bashku me kuzhinë,një dhomë gjumi,një banjo dhe një ballkon.

Kati i dytë : tri dhoma gjumi , një banjo dhe një ballkon.

Dyshemeja e tëra llaminat,dyert prej druri dhe dritaret e plastikës.

Shtëpi me infrastrukturë të plotë, posedon bodrum dhe garazhë.

Shtëpia gjendet në lagjen e Zabelit.

Çmimi i shtëpisë është 75.000€

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com

Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim