Shtepia ne shitje

Shitet nga: Dashnim 27 Dhj 03:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 9
Adresa: Pajazit Ahmeti - gjilan
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shiten dy shtepi ne Gjilan afer Restaurant Lata
Njera tre katshe e gatshme per ban im. Tre kateshe 8 dhoma gjumi salloni kuzhina dhe tri Banjo , garazha
Kurse tjetra ndertim i ri Posedon :podrum lokal dhe tri dhoma gjumi ,po ashtu dhe Banjo.
Posedon rrym kanalizim ujsjells dhe bunar.
Siperfaqja e parceles esht 6.59 ari
Dokumentacion te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim