Shtepia ne Gjilan

Shitet nga: Sherif 27 Dhj 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtepia ne rr.qarkore (Lagja e 8 - Hasan Remdniku -), Gjilan. Shtepia ka 5 dhoma te fjetjes, 3 banjo, sallonin dhe kuzinen. Poashtu, shtepia gjendet ne lagje me infrastrukture te rregullt dhe 100 metra larg shkolles fillore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim