Shtepia ne Gjilan

Shitet nga: Njazi Maliqi 07 Jan 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 92 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtepia 1 kateshe,3 dhoma,kuzhin,banjo,koridor,ballkon,siperfaqe e banushme 92 metra katror.
-E ndertuar ne vitin 2003,me infrastuktur komplete.-Shtepia ka oborr prej 4.8 Ari dhe gjendet ne rrugen ,,Vllezrit Maliqi" nr 10 ne Gjilan.Shtepia posedon dokumentacionin komplet.
Çmimi simbas marveshjes.
Per informata dhe te interesuar lajmrohuni ne ket nr: 044321727 pronari Njazi Maliqi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim