Shtepia ne Gjilan

Shitet nga: Ismet Musliu 21 Shk 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 170 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Shitet shtepia dy katshe me 3 ari oborr. Eshte e pajisur me dritare. Uji, rryma elektrike dhe kanalizimi jane te instaluara deri ne oborr. Shtepia gjendet ne Kufcë të Epërme(afër bazenit).Per me shum informata mund te na kontaktoni ne e-mailin: liki_cbl@hotmail.com dhe ne numrin e telefonit +37744211986.
Shitja eshte urgjente. Çmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim