Shtepia ne Gjilan

Shitet nga: Burim 28 Mar 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: rr vllezerit frasheri dheu i bardh
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shtepia ka 2 ari e 75 +kati perdhes podrum + 2 kat i pari kat nje sallon+kuzhin dhe nje dhome + nje banjo kati dyt ka 3 dhoma + nje banjo per me shum informata me kontaktoni ne viber +33647734541
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim