Shtepia ne Gjilan Dardania I

Shitet nga: Halit 13 Krr 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 8
Adresa: Dardania I/87
Sipërfaqe: 350 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia në Gjilan në lagjen Dardania I.
Lokacioni: Dardania i (përballë ish restaurant “BEZI”)
Parcela: 400 m2
Objekti: 350 m2
Infrastruktura: Komplet dhe funksionale
Kopshti: I rregulluar dhe ka pus (bunarë) me hidrofor
Garazha: Një garazhë në object dhe dy vendparkime në oborr
Hyrjet: Dy hyrje (A dhe B)
Renditja:
Hyrja A: Sallon me kuzhine, tri dhoma gjumi, dy terasa nga 13 m2, një sallon me një banjo te parregulluara, një banjo e rregulluar dhe nje banjo verore.
Hyrja B: Dhomë dite me kuzhinë, dhomë gjumi, banjo, terase 12 m2, sallë për aktivitete sportive – ping-pong 45 m2, si dhe dhoma e ngrohjes qendrore 12 m2.
Ngrohja qendrore e instaluar dhe funksionale
Vend i qetë për jetesë.
Paguaj një merr dy: Paguaj shtëpinë 470 €/m2, merr placin falas, ose paguaj placin 165.000 € dhe merr shtëpinë falas.
Tani kemi bere renovime te teresishme ne kopshte dhe ne objekt.
Cmimi: Negocohet
Kontakti: 044/049 132 879
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim