Shtepia ne Gjilan

Shitet nga: fadil selimi 05 Shk 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet shtepia ne fshatin velekinc .shtepia ka 5 dhoma ka bunar dhe 15 (ari) truall shtepia gjindet perball shkolles se mesme arberia .shtepia eshte ne rruge kryesore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim