Shtepia ne Gjilan

Shitet nga: Jetullah Sylejmani 15 Mar 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Komuna: Gjilan
Shtepia ka 2.5 ari. posedon kanalizim ujsjellc bunar rrym dhe posedon te gjith dokumentacionin e nevojshem dhe esht ber kerkes per ligalizim te objektit per leje Shtepia nuk asht ne hipotek.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim