Shtepia ne Gjilan

Shitet nga: Ilir 25 Shk 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Gjilan
Shitet shtepia e sapo ndertuar,komplet me oborr ka 1.5 ari,shtepia eshte 8.00*8.50,ka 3 kate.
Kati i pare:sallon+kuzhine,banjo dhe shpajz
Kati i dyte:3 dhoma. gjumi +banjo
Kati i trete:1 dhome,banjo dhe magacine...
Ka kanalizim,ujesjelles
Dyshemet jane llaminat dhe pllaka,dritaret plastike dhe dyer te drurit te gjitha ne gjendje te rregullt
Adresa:RR.Maliq Sahiti Gjilan afer ish market Pireva
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim