Shtepia ne Gjilan

Shitet nga: Bashkim 04 Jan 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

76 500 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 165 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Gjilan
Shtepia posedon nxemje qendrore, ujin (ujsjellsi 24h) rryma kanalizim ,2ari e 30m(e ndertuar para 4 viteve, i mungon vetem izolimi nga jasht.Per shkak qe nuk e ka izolimin prej cmimit hiqen 4000 euro
.
Shtepia gjindet mbrapa spitalit(Afer ordinances priv*.Koci*) vendi shum i qet dhe i paster per banim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim