Shtepia ne Qender -Gjilan

Shitet nga: ECO STANDARD 20 Mar 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: ‘’Der Mahalla”-Gjilan, afer Xhamise se vogel.
Sipërfaqe: 190 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtepia ne Qender (Der Mahalle)-Gjilan
Tre kateshe, e banushme dhe 2.5ari oborr
Gjendet ne lagjen ‘’Der Mahalla”-Gjilan, afer Xhamise se vogel.

ecostandard@hotmail.com
+377 44 945 139
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim