Shtepia ne Shitje

Shitet nga: Albert 06 Maj 07:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet Shtepia 1.35 ari gjithsej ne Qender te Qytetit perball Gorenjes, mrapa Toni Impex ne hyrje te rruges Musa Zajmi apo 7 Korrik nga qendra shtepia e dyte menjhere, Ajo ka edhe lokal. Mundesi nderrimi me banese deri 120metra katrore ne qytet dhe pjesa tjeter para cash.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim