Shtepia ne Shitje

Shitet nga: Albert Dje 06:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qendra e Qytetit
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Shitet shtepia ne qender te qytetit ne Gjilan, 20 metra nga Gorenje, shtepia e dyte ne hyrje te rruhet qe qon ne 7 Korrik, ngjitun me Toni Impex. Shih foton e bashkengjitur

Shtepia posedon lokalin i cili eshte ne shfrytezim. Shtepia se bashku me oborr ka gjithsej 1.30 Ari. Dokumentacion i rregullt. Vendi eshte ideal per objekt biznesor ose banesor. Nderrohet eventualisht me nje banese 90m2 dhe pjesa tjeter cash Cmimi i volitshem.

Shih te nenvizuar ne harte dhe fotografi vendin e sakte te shtepise.

Kontakt vetem Viber sepse gjindem jashte shtetit +38349654558
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim