Shtepia ne lagjen Dardania 2

Shitet nga: kushtrim 08 Sht 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtepia ne lagjen Dardania 2 (ish Gavran) rruga 13. Shtepia e ndertuar ne nje truall prej 3ari posedon 4 dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo, bodrum dhe garazhe si dhe te gjithe infrastrukturen percjellese (uje 24ore/ujesjelles dhe bunar).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim