Shtepia ne lagjen Dardania

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Immkos 30 Dhj 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR   155 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Gjilan
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Zyra për patundshmëri "immKos" ka në shitje shtëpinë në lagjen Dardania ,shtëpia ka 5 ari 50m2 oborr, ka infrastukturën e plotë rrymë,ujë, kanalizim,telefon,ka kopshtë shumë të mirë,shtëpia është e ndertuar ne vitin 1997.
Ka mundesi nderrimi me banese dhe toke ne Gjilan.
Çmimi është i arsyeshëm.

Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave,Qeraja etj.
Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE VAZHDIMISHT MENDOJM PËR JU.

Për informata më të hollsishme ju lutem të na kontaktoni përmes telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim