Shtepia ne shitje , pagesa edhe me keste !!!!

Shitet nga: Muhamet Hajdari 16 Shk 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Rr. e Kumanoves , ne rruge te Ferizajit.
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shtepia gjendet ne Gjilan, rruga e Kumanoves (gjegjesisht ne rrugen e Ferizajit ).

Ne shtepine ne fjale, jane gjithsej 3 dhoma te fjetjes ne katin e dyte dhe nje dhome e vogel ne katin e pare.

Kati i fundit d.m.th i II - ti , posedon edhe nje banjo.
Kati i pare posedon njekohesisht edhe kuzhine dhe sallonin bashk , nje dhome te vogel dhe banjo.

- Shtepia eshte 2 kate , por kati perdhese ka qene garazh ,kurse momentalisht tash eshte bere i banueshem dhe mund te merret se shtepia eshte 3 kateshe. (ka ujsjelles&kanalizim dhe bunar )

- Shtepia gjithashtu posedon hapsire te gjere ne oborrin e saje , si ne fotografite ne vijim.

Ju Faleminderit !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim