Shtepia ne shitje

Shitet nga: Ilmi Berisha 24 Jan 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Shitet shtepia 2 katshe ka bodrum dhe garazh dhe dy kate per banim ka nën kulum dmth shkallt dej n kulum obor i ka 5 ari asfalltin te dera uj,rym,kanalizim shtepia esht e pa banushme siq mund ta shifni edhe vet ne foto .gjindet te spitali ne gjilan qmimi i volitshem .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim