Shtepia ne shitje 4.35 ari

Shitet nga: Sadiku 05 Pri 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Komuna: Gjilan
Shes shtepijen me oborr me siperfaqe 4.35 ari ku gjersija nga rruga osht 16 metra kur se gjatsija 29 metra shtepija ka siperfaqe prej 70m2 osht ne 2 hymje 2 katshe si cili kat i ka ka 70m2 osht i ndertuar nga fundi i vitit 98 me material te fort po se don kanalizimin dhe ujsjellcin dhe instalimin e rrymes. Me 4.35 ari oborr shtepija gjindet ne qender dikun 400 metra larg shkollave te mesme dhe posedon gjitha dokumentat e rregullta per shitje per ndertim dhe osht ne gjendje te rregull per banim. Ka posibilitet per te hyer ne ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim