Shtepia ne shitje por edhe me mundesi nderrimi m..

Shitet nga: Mustafe 29 Maj 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Komuna: Gjilan
Shtepia gjendet ne rrugen "Nikolla Teslla" (para se me hy ne te ashtuquajturen rruga e Kronit)afer rruges se Prishtines.Eshte shtepi dy kateshe,posedon sallonin e madh,kuzhinen,kater dhoma gjumi dhe dy banjo,poashtu ka podrumin dhe garazhen,Posedon ngrohje qendrore dhe gjendet ne nje lagje shume te qete.
Shtepia shitet e mobiluar.
Verejtje:Beje nderrim me banese,me se shumti kati i 3-te.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim