Shtepia ne shitje:rr "Fehmi Agani" afer Dardania 2

Shitet nga: Selim 08 Shk 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: Rr. Fehmi Agani - ngjitur me Dardanine 2
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Gjilan
Shtepia posedon:
4 ari oborr,
me siperfaqe te shtepise mbi 200 m2,
kati 1:
dhome e ndenjes,
kuzhine,
nje dhome e fjetjes,
banjo
kati 2:
3 dhoma te fjetjes
1+1 banjo.

Gjithashtu, shtepia posedon edhe podrum i cili ka nje dhome, nje kuzhine verore dhe 2 podruma te vegjel per nevoja shtepiake.

Ndertimi eshte i ri, izolimi i shtepise eshte eko (trashesia e izolimit 15cm).
Kopshti i rregulluar, i mbjellur me drunj te ndryshem.
Shtepia eshte e pajisur:
- sistemi i ngrohjes qendrore,
- sistemi i ujit 24 ore,
- garazha per veture etj.

Lagja eshte e qete per familjare, me pamje nga i gjithe qyteti.

Cmimi sipas marreveshjes, kontakti Selim, 049 999 417

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim