Shtepia ne shitje

Shitet nga: D.Zymberi 28 Krr 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet shtepija me keto karakteristika:

Dhoma gjumi: 4
Depo kuzhine: 1
Dhome per hekurosje: 1
Podrumin me garazh dhe pjesen e nxemjes qendrore.
Kuzhinen me dhomen e dites dhe galeri te hapur 80m katror.
Banjo:2

Shtepia gjendet perreth rruges kryesore ku mund te ndertohen 2-3 lokale afariste, me shume perspektive.

Nxemjen qendrore, izolim maksimal, sistemin e kamerave e shume te tjera, posedojme fotot qe jane bere gjate ndertimit te shtepijes (do ju jepen bleresve potencial)

Trualli gjithesej ka 3.24 ari.

Te interesuarit mund te me kontaktojne prej ores 09:00 deri 22:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim