Shtepia ne shitje

Shitet nga: Sherif 05 Shk 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet shtepia ne lagjen e 8(rruga qarkore), Gjilan. Shtepia ka 5 dhoma gjumi, sallonin dhe kushinen, poashtu edhe kopshin relaksues. Per info. me te hollesishme kontaktoni ne nr. e tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim