Shtepia ne shitje

Shitet nga: Sherif 15 Pri 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet shtepia ne lagjen e 8 (rruga qarkore, Gjilan). Shtepia posedon 5 dhoma, kuzhinen dhe sallonin. Pervec kopshtit relaksues, shtepia eshte pergjate rruges se asafaltuar dhe ndriquar, poashtu shume afer(150m) shkolles fillore. Per info. me te hollesishme kontaktoni ne nr. e tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim