Shtepia ne shitje

Shitet nga: taip 22 Pri 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
shitet shtepia ne rrugen pajazit ahmeti VII shtepia osht ne dy kate kati i par ka dy lokalekati i dyt ka sallonin me kuzhin dy dhoma gjumi banjo koridor dhe dy ballkona shtepia ka edhe oborr shtepia gjindet afer rruges ku lokalet munden te punojn shtepia afer e ka shkollen e re bum marketi furren perparimi librarin etj etj per me shum info kontaktoni ne kete numer 045 603 324
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim