Shtepia ne shitje

Shitet nga: Bekim 12 Gsh 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Shitet shtepia me 10 ari oborr shtepia ka 6 dhoma 2 kuzhina 2 banjo podrum garazh pj ashtu dhe dyqanin shtepia gjendet ne kilometrin e 2 gilan prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim