Shtepia rr Fehmi Agani afer Dardania 2

Shitet nga: Selim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shtepia posedon:
- 4 ari oborr,
- me siperfaqe te shtepise mbi 200 m2,
kati 1:
- dhome e ndenjes,
- kuzhine
- nje dhome e fjetjes
- banjo
kati 2:
- 3 dhoma te fjetjes
- 1+1 banjo

Gjithashtu, shtepia posedon edhe podrum, i cili ka nje dhome, nje kuzhine verore dhe 2 podruma te vegjel per nevoja shtepiake.

Ndertimi eshte i ri, izolimi i shtepise eshte eko (trashesia e izolimit 15cm).
Kopshti eshte i teri i rregulluar, i mbjellur me drunj te ndryshem.
Shtepia eshte e pajisur:
- sistemi i ngrohjes qendrore,
- sistemi i ujit 24 ore,
- garazha per veture etj.

Lagja eshte e qete per familjare, me pamje nga i gjithe qyteti.

Cmimi sipas marreveshjes, kontakti Selim, 045 525 850

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim