Shtepija 3 katshe ne gjilan 3 hymje

Shitet nga: agencijanekretnine@hotmail.rs 25 Gsh 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Adresa: Gjilljan
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Gjilan
Urdjent shitet shtepija me 10 ari trull tri katshe tri hymje perball spitalit te Gjilanit shtepija asht e materjalit te fort nuk nevoitet asgja me shti ne ta e ka nzemjen qendrore dhe asht komplet per banim qmimi 200.000 mi ero e arsyshme se vetum placi kushton 200.000 10 ari e shtepija asht gratis per information email-agencijanekretnine@hotmail.rs ose 044132875
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim