Shtepija dy hyrje

Shitet nga: Shtepi dy hyrje 17 Mar 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 180 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtepia ne dy hyrje me 3 ari toke, posedon kanalizim, rryme, ujesjelles, njera hyrje posedon 3 dhoma gjumi sallonin me kuzhine 2 banjo dhe oborr te rrethuar me muri siq shihet, hyrja tjeter posedon dhome gjumi, sallon me kuzhine, banjo, ballkon dhe garazhen 8m me 5m, dhe dokumentat te gjitha ne rregull te cilat mund te rregullohen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim