Shtipije Te Shkollat e mesme

Shitet nga: Shqipron 04 Mar 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: Rruga e brezniceve
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtepija 2 tatshe dhe gjys podrumi
shtepija osht n qytet ngat Forumit

osht e bukur pres blers seriozViber 043951484
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim