Shtitet Shtepia ne lagjen Dardania

Shitet nga: Jusuf Aliu 20 Mar 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Adresa: Dardania
Sipërfaqe: 190 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, E mobiluar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtepia ne lagjen Dardania 2 rruga 5. Shtepia
posedon nxehmje qendrore, eshte e mobiluar, posedon gjithe dokumentacionin e nevojshem. Shtepia eshte me dy hyrje dhe posedon gjithsej 5ari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim