Shtpi me 18ari

Shitet nga: privat 27 Shk 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
shtepija gjendete 100 metra prej rrugese gjilan-prishtine mbrapa pllacite te kerreve .shtepija oshte e ndertume me matrjal te forte .shtepija oshte trekatshe me podrume dhe e ka kete renditje ;podrumi koridori 1banjo 1dhome 1 shpajze dhe garazhdene kati1 sallone 1 dhome 1 banjo; kati2 3dhoma 1 banjo. shtepija oshte me 18 ari oborre ka mundsi parcelizimi per ma shume kontaktoni ; viber+37744781392
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim